-7%

Powerlogy Whey Recovery Pack

Poriadny regeneračný balík v prémiovej kvalite

Balík plný bielkovín. Aj tak nazývame toto výhodné balenie, v ktorom nájdete balenie BIO srvátkového proteínu, komplexné magnézium a 2 druhy proteínových snackov. Môžete sa tešiť na 3 × extra proteínovú tyčinku so srvátkou a 3 × kolagénovú tyčinku s množstvom vlákniny. Bez lepku a umelých konzervantov.
No soy
74,80 69,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.
No soy
Powerlogy Whey Recovery Pack 69,90 
Powerlogy Whey Recovery Pack 69,90  s DPH

Powerlogy Organic Whey Protein je BIO srvátkový proteín s komplexným profilom aminokyselín. Zachovali sme čisté zloženie bez lepku, sóje, cukru či umelých sladidiel, a pritom sa stále môžete tešiť na krémovú chuť bez horkosti. Náš srvátkový proteín sa rozpúšťa v teplých i studených nápojoch, je ľahko stráviteľný a vďaka modernej technológii hydrolyzácie má vysokú vstrebateľnosť bielkovín.

NoordCode Mag Six obsahuje až 6 druhov horčíka a vitamín B6. Vďaka komplexnému zloženiu naše telo horčík ľahko vstrebe. Mag Six pomáha nie len s pocitom väčšej energie a s duševnou výkonnosťou, ale hlavne s duševnou pohodou, regeneráciou svalov a zaspávaním. Vzájomné pôsobenie horčíka a vitamínu B6 zosilňuje pozitívny efekt.

Prvým snackom v tomto balíku je proteínová tyčinka Powerlogy High Protein Bar, ktorá má 32 % bielkovín a vysoký obsah prírodnej vlákniny z čakanky, orieškov a kakaa. Tyčinka je obalená v jogurtovej poleve so srvátkovým proteínom, nízkym obsahom cukru a má príjemnú textúru bez sypkej konzistencie či gumeného pocitu v ústach. Neobsahuje lepok, sóju ani umelé sladidlá.

Druhou možnosťou je proteínová tyčinka s kolagénom Powerlogy Collagen Protein Bar. Obsahuje až 10 g hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu a extra vysoký obsah vlákniny. Lahodná chuť cejlónskej škorice, mandlí a kokosu s nízkym obsahom cukru. Príjemná textúra bez sypkej konzistencie.

Ak sa chcete o produktoch dozvedieť viac, kliknite na nasledujúce odkazy:

Powerlogy Organic MCT Oil 500 ml

organicvegan
Špeciálne extrahovaný MCT olej zabezpečí rýchlu energiu pre telo i mozog. Obsahuje len najefektívnejšie triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10. Čistý olej v BIO kvalite, bez umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod. Nahraďte klasický olej naším MCT v zdravom recepte na svieži, citrónovo-makový koláčik. Recept nájdete nižšie.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.