Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Hľadá sa Product Development Specialist/Project Manager

 • čítanie na 5 min.

Hľadá sa Product Development Specialist/Project Manager

Najbližší rok ťa vyťaží vývoj produktov, ktorých plánujeme vydať pomerne dosť. Vývoj produktov vnímame v Powerlogy aku jednu z kľúčových aktivít. Každý z produktov je samostatný projekt, ktorého súčasťou je stabilizovanie zloženia, výber obalového materiálu, zohľadnenie zákonných náležitostí, BIO certifikácia, registrácia výživového doplnku, zabezpečenie zmluvy s výrobcami, kontrola kvality, vplyv na cashflow, prvotné naskladnenie, príprava marketingových aktivít, uvedenie produktu na trh a vyhodnotenie úspešnosti.

Prečo táto rola v Powerlogy existuje:

 • Uvádzanie nových produktov na trh je jedna z kľúčových aktivít Powerlogy
 • Táto aktivita si vyžaduje koordináciu viacerých profesií v Powerlogy ale aj dodávateľov
 • Veľkou pridanou hodnotou je jasný a zrozumiteľný produktový kalendár, na ktorý sa môžeme spoľahnúť

JOB DESCRIPTION

Okrem vývoja produktov budeš mať možnosť pracovať aj na zavádzaní, vylepšovaní a automatizácii interných procesov, tvoriť nový e-shop, zavádzať nový dizajn produktov, distribučnú stratégiu či organizovať sťahovanie celého tímu do nových kancelárskych priestorov.

Veci, ktoré riešime naprieč Powerlogy, začíname nazývať projektami a hľadáme silnú osobnosť, ktorá nás nimi bude sprevádzať a riadiť ich. Hľadáme človeka, ktorý bude dodržiavať procesy, vylepšovať ich a nastavovať realistické očakávania celého tímu.

Budeš pracovať s internými (majitelia, management, team) ale aj externými stakeholdermi (dodávatelia, odberatelia, sklad, výrobcovia obalových materiálov, štát, potravinové certifikácie, dodávatelia IT riešení). Dá sa povedať, že sa časom zorientuješ v každej oblasti Powerlogy ekosystému.

Aj keď sa všetci snažíme o časový optimizmus, častokrát preceníme svoje možnosti a samozrejme, nestíhame. Ty budeš časový realista a podľa projektového plánu budeš komunikovať realistické dátumy pre ukončenie zamýšľaných aktivít. Zároveň si osobnosť, ktorá má silný cit pre detail, pravidelne vedieš projektový tím, zadávaš úlohy a deadliny, včas komunikuješ riziká a posuny termínov stakeholderom.

FORMA SPOLUPRÁCE

 • Priamy nadriadený: COO
 • Rozsah práce: full time/part time/flexible
 • Mesačná odmena: od 1 300 € (podľa skúseností a rozsahu práce)
 • Termín nástupu: ASAP
 • Miesto práce: Bratislava, Remote

BENEFITY

 • Flexibilný pracovný čas a home-office
 • Zľava na produkty Powerlogy pre osobnú spotrebu
 • Možnosť zúčastniť sa zahraničných výstav zameraných na zdravú výživu a životosprávu
 • Príspevok na kúpu PC/hardware-u

O POWERLOGY

Orieškové krémy, proteíny a kolagén, čokoláda či káva, ktorá je s nami od počiatku. To je len časť funkčných potravín čistej chuti, ktoré tvoríme podľa vlastných receptúr. Powerlogy je mladá slovenská značka, ktorá nemá ešte ani 10 rokov. Na Slovensku si nás už vybraní ľudia obľúbili, no my vieme, že je tu stále priestor. Navyše sa so cťou púšťame k bratom Čechom a veríme si aj na ďalšie trhy.

NAŠE HODNOTY

V Powerlogy sme si definovali hodnoty, na ktorých chceme budovať všetky naše aktivity. Na týchto hodnotách zakladáme naše vzájomne vzťahy a tiež vzťahy voči našim zákazníkom a partnerom. Je veľmi dôležité, aby si sám v sebe úprimne vyhodnotil, či sa skutočne stotožňuješ s týmito hodnotami, resp. či sa s nimi chceš stotožňovať. Pre našu dlhodobú spoluprácu je to toto zosúladenie hodnôt kľúčové.

Progres – prinášame nové veci a sledujeme trendy zo zahraničia, sme lídri na Slovensku a nastavujeme trendy, neustále zlepšujeme svoju prácu a hľadáme vždy efektívnejšiu cestu, sebarozvoj, open mind, nebojíme sa inovácií a naplno využívame nové technológie, IT a automatizáciu, naša práca sa preto často mení

Otvorenosť – transparentnosť, objektívnosť, čestnosť, nemáme čo skrývať a chceme žiť v pravde, sme otvorení spätnej väzbe, cez asanu vieme, kto na čom pracuje, komunikujeme otvorene navzájom a o všetkom

Wow (produkt a služby) – pocit, ktorý si zákazník odnesie, uvedomenie si, že to funguje, prekvapenie, chcem to zdieľať, pridaná hodnota, dá mi to emóciu, nadchne ma to, pochválim sa kde a čo robím

Edukatívnosť – prínos informácie, výskumy, vedomosti, poznatky podložené vedou, online aj offline vzdelávanie, chceme sa vzdelávať vo svojej činnosti ale aj mimo nej, navzájom sa inšpirovať, učíme sa niečo nové

Rešpekt – rešpektujem svoje telo, eko-bio a rešpekt k prírode, rešpektujeme seba a ostatných ako ľudské bytosti (zákazníci, dodávatelia, kolegovia), každý je individualita so svojimi potrebami, rovnaké merítko na všetkých, nesúdim, hovorím o sebe, hodnotím situáciu, nie človeka, ľudskosť, nie sme nadľudia, empatia, rešpektujeme svoje silné a slabé stránky a svoje limity.

Máš záujem tvoriť príbeh Powerlogy spolu s nami? V tom prípade napíš na [email protected] a objasni nám, prečo chceš byť súčasťou Powerlogy. Do prílohy mailu rovno pridaj aj svoje CV-čko. 🙂

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.