Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

the_powerlogy_podcast_systemicky_pristup_k_zivotu

The Powerlogy Podcast: Systemický prístup k životu

The Powerlogy Podcast: Systemický prístup k životu

TÉMA: Systemický prístup k životu a ako hľadať riešenie v každej situácií

Život je konštantná zmena a preto vzorce, ktoré nám kedysi slúžili, nás časom môžu oslabovať. Systemický prístup nám ukáže, kde na línií zmeny sa nachádzame, čo pustiť a voči čomu vykročiť vpred.

V najnovšej epizóde podcastu sme sa rozprávali o 3 základných systemických princípoch, ktoré vám pomôžu spoznať, čo vás posilňuje a čo vám naopak energiu uberá. Dozviete sa, prečo by dávanie a prijímanie malo byť v rovnováhe. Naučíte sa, prečo je dôležité vedieť prijať pochvalu a ako vďaka systemickému prístupu harmonizovať vzťahy v rodine aj vo firme.

Koho dnes počúvam

Helena Ballová založila Inštitút systemickej práce a konštelácií. Ako prvá Slovenka absolvovala štúdium metódy na Bert Hellinger Instituut Nederland a dnes pracuje ako systemický facilitátor a lektor pre jednotlivcov aj firmy. Vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, prešla mnohými pozíciami v administratíve slovenských aj medzinárodných spoločností, až po post finančnej manažérky. Ku konšteláciám ju priviedla túžba dozvedieť sa, ako veci skutočne fungujú a čo všetko sa skrýva za firemnými číslami.

https://ispak.sk/

Nina Menkynová pôsobí ako koučka, terapeutka a lektorka. Zameriava sa najmä na oblasť vzťahov, facilitáciu konfliktov, sprevádza ľudí ich transformačnými obdobiami. Pre korporátny svet vytvára tréningy nadstavbovej komunikácie, rozvoja soft-skills, manažovania zmien či práce s mocou. Pracuje s programom “Empowered leaders” zameraným na rozvoj tém súvisiacich s autentickým leadershipom.

https://www.ninamenkynova.com/

Túto epizódu podcastu vám prinášame spoločne s YEME. Lokálne a remeselné potraviny vyrobené z kvalitných surovín a s dobrým úmyslom. Vyberte si z najväčšieho výberu plnochutných alternatív na www.yeme.sk.

Ďakujeme aj druhému partnerovi podcastu VELOCITY. Predaj a servis bicyklov, elektrobicyklov, príslušenstva a bežeckých potrieb. Všetci v tíme www.velocity.sk sú aktívni bajkeri a bežci, s množstvom zážitkov a skúseností, preto sa ľahko môže stať, že sa stanete kamarátmi.

Ďalšie inšpiratívne podcasty nájdete na našom webe: https://powerlogy.com/blog/rozhovory

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.