Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Deň detí -10 %

⮕ Použite v košíku kupón SCHUTOU10 a pri nákupe potravín z tejto kategórie ušetríte EXTRA 10 %.

Toto je najchutnejší spôsob, ako naučiť deti jesť zdravo. 👇

Ktorý rodič by nechcel, aby jeho dieťa jedlo zdravo a zároveň s chuťou? Samozrejme, že po tom všetci túžime, akurát je to veľká výzva… Ale my vieme, ako s ňou naložiť.

Powerlogy potraviny majú kľúčovú vlastnosť – sú superchutné a zároveň superzdravé. Sú vyrobené z prírodných surovín a neobsahujú umeliny, rafinovaný cukor, lepok, mlieko ani palmový olej. Sú ľahko stráviteľné a dokonca mnohé z nich vhodné aj pre histaminikov.

Chuť, chuť, chuť! 😋 To je kľúč k zdravým návykom. Správne raňajky a desiaty celej rodiny sú tou najlepšou investíciou do budúcnosti detí, ktorú ako rodič môžeme urobiť. Tak teda dobrú chuť aj nazdravie súčasne.

Vyskúšajte naobľúbenjšie produkty:

Powerlogy Organic Nougat Cream 330 g ⭐⭐⭐⭐⭐ (72 hodnotení)
„Rada ho dávam deťom, keď majú chuť na nutelu bez výčitiek.“ Zuzana

Powerlogy Granola 400 g ⭐⭐⭐⭐⭐ (30 hodnotení)
„Najoblúbenejšie raňajky mojich dvoch dcér.“ Peter

Výživa mozgu, podpora zdravého vývoja a učenia je podľa nás najdôležitejšia už u detí. Preto prinášame našich optimalizovaných produktov, ako alternatívu k bežným raňajkovým presladeným krémom, maslám či cereráliám. Ponúkame vám niekoľko potravín silnej chuti bez kompromisov v kvalite.

V prvom rade dve bezlepkové raňajkové granoly. Powerlogy Granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Novinkou je Powerlogy Granola Cacao s chrumkavými lieskovcami, kvalitným nealkalizovaným kakaom a mrazom sušenými čučoriedkami. Obe vo výberovej kvalite bez rafinovaného cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.

Ďalej naša prvotriedna 70 % čokoláda. Je vyrábaná z výberovej Bean-to-Bar kakaovej hmoty, jemne sladená trstinovým cukrom a posypaná s veľkými lieskovými orechmi. Bez stopy lepku, mlieka, palmového oleja, arašidov a umelých konzervantov.

A nakoniec orechové maslá a krémy, ktoré vyvíjame podľa vlastných receptúr s dôrazom na kvalitu ingrediencií. Chrumkavý nugát, lahodný pistáciový krém s olivovým olejom, prirodzene sladký kešu krém bez štipky pridaného cukru a tiež 100 % mandľové maslo. Všetky výrobky sú testované na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

⭐⭐⭐⭐⭐ Vďaka Powerlogy sa doma tešíme na raňajky celá rodina. :)

Katarína

⭐⭐⭐⭐⭐ Vďaka Powerlogy sa doma tešíme na raňajky celá rodina. :)

Katarína