powerlogy zdrave produkty pre deti

Detské potraviny

Poctivé potraviny čistého zloženia bez kompromisov, ktoré si vaši najmenší zamilujú.

Výživa mozgu, podpora zdravého vývoja a učenia je podľa nás najdôležitejšia už u detí. Preto prinášame novú KIDS líniu optimalizovaných produktov, ako alternatívu k bežným raňajkovým presladeným krémom, maslám či cereráliám. Ponúkame vám niekoľko potravín silnej chuti bez kompromisov v kvalite.

V prvom rade dve bezlepkové raňajkové granoly. Powerlogy Granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Novinkou je Powerlogy Granola Cacao s chrumkavými lieskovcami, kvalitným nealkalizovaným kakaom a mrazom sušenými čučoriedkami. Obe vo výberovej kvalite bez rafinovaného cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.

Ďalej naša prvotriedna 70 % čokoláda. Je vyrábaná z výberovej Bean-to-Bar kakaovej hmoty, jemne sladená trstinovým cukrom a posypaná s veľkými lieskovými orechmi. Bez stopy lepku, mlieka, palmového oleja, arašidov a umelých konzervantov.

A nakoniec orechové maslá a krémy, ktoré vyvíjame podľa vlastných receptúr s dôrazom na kvalitu ingrediencií. Chrumkavý nugát, lahodný pistáciový krém s olivovým olejom, prirodzene sladký kešu krém bez štipky pridaného cukru a tiež 100 % mandľové maslo. Všetky výrobky sú testované na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.