PRE HISTAMINIKOV

Powerlogy HitJeZdravoŽiť Pack

Prémiový kešu krém s knihou pre histaminikov

Prvotriedny BIO kešu krém s kokosom je potravina, na ktorú sa môže spoľahnúť každý histaminik. Odporúča ho priamo Paťka HIT je zdravo žiť, ktorá sa téme histamínovej intolerancie venuje roky. A keďže nedávno spísala tradičné sviatočné recepty, v jej prevedení skoro bez alergénov, v tomto balíčku jej kniha nemôže chýbať.
bez chemie
30,30 29,90  s DPH
Tento Pack je vytvorený na mieru ľudí s histamínovou intoleraciou.
Doprava zadarmo
nad 50 € (SR a ČR)
Doručujeme do
2 pracovných dní
bez chemie
Powerlogy HitJeZdravoŽiť Pack 29,90 
Powerlogy HitJeZdravoŽiť Pack 29,90  s DPH

Patrícia Molnárová Turiničová je foodblogerka z blogu HIT je zdravo žiť. Venuje sa téme histamínovej intolerancie (HIT) a tvorí recepty vhodné pri tejto diagnóze. Snaží sa však vyhovieť širšiemu spektru alergikov, takže mnohé z jej receptov sú vhodné aj pri bezmliečnej či bezlepkovej strave. Okrem toho, Paťka tvorí recepty aj pre nás.

Paťka, a prečo spolupracuješ s Powerlogy?

Produkty od Powerlogy sú mojou srdcovkou už niekoľko rokov. Histaminik totiž musí oveľa viac dbať na kvalitu potravín a práve tú som u Powerlogy bezpochyby našla. BIO orechové maslá, špeciálne kešu krém spolu s bezlepkovou granolou je pre mňa už nenahraditeľnou kombináciou.

Kniha Tradičné Vianoce takmer bez alergénov

Kniha Tradičné Vianoce takmer bez alergénov je Paťkinou druhou autorskou knihou, v ktorej sa zameriava na varenie tradičných sviatočných receptov, avšak s histamínovou intoleranciou. Táto kniha však prináša možnosti aj pre širšie spektrum čitateľov, nakoľko v nej nájdete mnoho receptov vhodných pri iných intoleranciách či alergiách.

Je zameraná na najtradičnejšie slovenské recepty akými sú kapustnica, medovníky, závin, štedrák a podobne, ibaže s menšími obmenami. Tak, aby boli vhodné pre histaminikov, ale aj celiatikov či alergikov na bielkovinu kravského mlieka, orechy a vajcia.

Powerlogy BIO Cashew Cream | 330 g

  • 100 % kešu a kokos výberovej kvality.
  • Prirodzená sladkosť bez pridaného cukru, bez mlieka a lepku, palmového oleja a umelých konzervantov.
  • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.

Pôvodne sme na Slovensku okrem arašidových masiel s prídavkom cukru a umelých konzervantov nenašli produkt, ktorý by nás oslovil svojou chuťou a zároveň by spĺňal náročné kritériá kvality. A rozhodli sme sa to zmeniť.

Výsledkom je unikátne orechové maslo z kešu orechov v top kvalite a bez pridaného cukru. Jedinou ingredienciou, ktorá zvýrazňuje chuť a pozdvihuje prirodzenú sladkosť je kokos. Kešu orechy majú nielen skvelý profil mononasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre telo ideálnym zdrojom energie, ale obsahujú aj proteínymnožstvo vitamínu E a vlákniny.

Vyskúšajte iný štandard snackingu. Po vychutnaní lahodného kešu masla s ovocím sa v porovnaní s klasickými sladkosťami budete cítiť úplne inak. Prečítajte si viac o kešu masle.

Ako najlepšie využiť BIO Cashew Cream

  • Rovnako ako klasické maslo na priamu konzumáciu alebo pridať ku granole.
  • Len tak na lyžicu a podľa chuti s banánom, jahodami alebo broskyňami.
  • Zakomponovať do smoothies, shakeov a pudingov.
  • Zakomponovať do domáceho pečenia ako zdroj zdravých a kvalitných tukov.
  • Výroba vlastných snackov v low carb až keto štýle, keďže produkt obsahuje minimum sacharidov.

Powerlogy Histamine Friendly Pack + kniha

Bezlepková granola, kešu krém s kokosom a hlavne BIO ghee maslo sú potraviny, na ktoré sa môže spoľahnúť každý histaminik. Starostlivo sme ich vybrali s Paťkou HIT je zdravo žiť, ktorá sa téme histamínovej intolerancie venuje roky. A keďže nedávno spísala tradičné sviatočné recepty, v jej prevedení skoro bez alergénov, v tomto balíčku jej kniha nemôže chýbať.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Najnovšie informácie zo sveta funkčných potravín

Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte -7 % na prvý nákup.