Oleje a ghee

Výber olejov, tukov a masiel s vysokými štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu.

Oleje, tuky a maslá vyvíjame podľa vlastných receptúr alebo ich selektujeme od producentov, ktorých osobne poznáme, a to tak, aby sme v produkte spojili zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy.

Kvalitné tuky a oleje sa v 21. storočí postupne stali základom stravy vzdelaných a aktívnych ľudí. V súčasnosti už vieme, že individuálny výber kvalitných tukov a ich zakomponovanie do personalizovaného protokolu výživy je jedným z najdôležitejších pilierov optimalizácie životosprávy.

Tak ako s každou potravinou, aj tu platí, že nie je olivový olej ako olivový olej. Tuky v bežnom predaji majú nižšiu kvalitu a sú veľmi náchylné na oxidáciu, preto môžu vyvolať negatívny zápalový účinok v našom organizme.

Aj preto je pre nás dôležité oprieť sa o tie najvyššie štandardy kvality, nakupovať od poctivých dodávateľov (výlučne z ekologického hospodárstva) a rovnako dbať na proces šetrného spracovania.

Mnoho bežných olivových olejov, orechových masiel či MCT tukov na trhu nespĺňa kvalitatívne vlastnosti, aby ste okrem chuti získali aj plnohodnotnú výživu a energiu bez záťaže.

V našej ponuke preto nájdete len vyladené receptúry z prvotriednych ingrediencií, navyše prirodzene bez lepku, mlieka, sóje, arašidov či akýchkoľvek umelých konzervantov.