POSLEDNÉ dni veľkej akcie -15 % na všetko s kupónom POWER15

Viac z jedla, viac zo života

V košíku použite kupón POWER15 a získate EXTRA -15 % na všetky potraviny aj výhodné balenia.

Chcete zo seba vyťažiť maximum aj počas leta? Máte jasné ciele a plán, ako ich dosiahnuť? Chcete sa neustále zlepšovať a napĺňať svoj potenciál každý deň? Powerlogy je v tom s Vami.

Či už na leto plánujete adrenalínové zážitky, cestovanie alebo aktívny oddych, postaráme sa o Vás. Sme presvedčení, že oceníte kvalitnú výživu aj v najbližších mesiacoch. Posilnite svoje telo Powerlogy produktami a Vaše vysnívané leto sa môže začať. ☀️

Neprehliadnite novinky z Upgraded línie:

  • Hľadáte najúčinnejší kolagén na trhu? Nový Upgraded Collagen Complex je presne pre vás! Doprajte si multikolagénový komplex s extra glycínom a vitamínom C.
  • Z Upgraded Organic Turmericu si ľahko pripravíte zdravím nabité zlaté mlieko. Tento inovatívny nápoj má silné antioxidačné a protizápalové účinky vďaka vysokému obsahu kurkumy.
  • Ak máte radi čokoládu kvôli chuti aj zdravotným benefitom, nové Upgraded Organic Cacao je správna voľba. Vysokokvalitné BIO kakao sme obohatili medicínskymi hubami Lion’s Mane a Chaga. Podporte svoju pamäť a sústredenie. Super na povzbudenie v práci, čo poviete?