🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Peter Brestovanský a Martin Seker o tom ako posúvať vlastné limity

The Powerlogy Podcast: Peter Brestovanský a Martin Seker o posúvaní vlastných limitov

  • čítanie na 3 min.

The Powerlogy Podcast: Peter Brestovanský a Martin Seker o posúvaní vlastných limitov

TÉMA: Ako posúvať vlastné limity s rešpektom a pokorou k príprave. Zodpovednosť, top jedla, obuv, finty a odporúčania pre tréning.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Bresťo a Seko, tak ich volajú… „Neodlúčiteľná dvojica“, ktorú som spoznal asi aj trochu náhodou. Páni sa zaujímali o funkčné a chutné potraviny pre podporu ich ULTRA projektov. Ako dobrodruhovia života, sme si sadli na prvú šupu a chlapci mi trošku narušili moje športové a výkonnostné limity.

Peter je zakladateľom projektu bežeckých campov LazyRun v prírode a edukácie pre ULTRA behy a výkony v prírode. Spoločne s Martinom realizovali viacero inšpiratívnych a edukatívnych projektov ako solo trail Stefanik Trail, či emočne hlboký film “Kroky na Hrane”, ktorý sa premieta ako protifašistický dokument na stredných školách.

Minulý rok sa ako skúsení borci kvalifikovali na ten najväčší 7 dňový hardcore pretek a síce 300 kilometrový UMTB -PTL s 25000 metrovým prevýšením okolo Mt. Blancu. Z cca 150 tímov skončila len necelá polovica pričom naši skončili na 18. mieste.

PTL (Petite Trotte à Léon) je 303 km dlhá trať s prevýšením cez 25000 metrov okolo masívu Mont Blanc, prechádzajúca Francúzskom, Švajčiarskom a Talianskom. Je súčasťou podujatia UTMB a je jedným z najťažších pretekov v Európe. Marketing organizátorov nás dostal : “Veľmi ťažké, často bez chodníkov, exponovaný ťažký terén, zložité trávnaté, strmé svahy, ľahké horolezectvo, ľadovce a snehové polia s rizikom poškmyknutia, veľmi slabý itinerár, trať bez značenia, nadmorská výška okolo 3000 metrov, minimum občerstvenia, potrebné skúsenosti z hôr, výborná schopnosť orientácie v náročných podmienkach, byť schopný byť niekoľko dní samostatný, mať know –how na konfrontáciu s veľmi ťažkými podmienkami (silný dážď a vietor, výdatné sneženie, intenzívna zima až -10 ° C cez deň aj v noci, niekedy aj chladnejšie)“. Štartujú družstvá s dvoma alebo troma účastníkmi. Výber družstiev je na základe skúseností najmä z hôr a lezenia.

ODKAZY Z PODCASTU:

Mont Blanc PTL blog a foto

Webstránka LazyRun a bežecké campy

Facebook profil Lazy Run

Športové potreby pre Ultrabehy

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.