Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Som mama a chcem to najlepšie pre seba

  • čítanie na 3 min.

Som mama a chcem to najlepšie pre seba

Chcieť to najlepšie pre seba nie je egoizmus. Skôr rozhodnutie a záväzok voči sebe samej. Rozhodnutie vybrať si, čo je pre mňa prospešné. Čo ma posilní, aby som mohla žiť naplno pre druhých. Ak budeme chcieť to najlepšie pre seba, budeme môcť to najlepšie zo seba aj dávať.

Čo však znamená „najlepšie“?

Každá mama, samozrejme, môže považovať za „to najlepšie“ niečo iné. Či už v oblasti stravy, výchovy alebo realizovania svojho potenciálu. Každý z nás má iný životný príbeh, rovnako tak jeho kontext a preto je dôležité rešpektovať sa navzájom.

Na našom blogu nájdete množstvo jednoduchých, výživných a hlavne chutných receptov. Napríklad toto bezlepkové buritto s kolagénom, ktoré sa dá pripraviť na slano aj na sladko. 😊

V Powerlogy vyznávame slobodnú voľbu

Naším cieľom nie je moralizovať ani bezhlavo pretláčať jeden konkrétny štýl stravovania. Cieľom je s vami zdieľať naše vedomosti a skúsenosti základných princípov životosprávy. Cestu za vyladenou životosprávou si môže každý vyšľapať sám, alebo sa môže nechať inšpirovať trasami, ktoré už vyšľapali iní.

Skrz naše funkčné potraviny ponúkame ľuďom riešenie, ktoré máme rokmi overené. Pomáhame zorientovať sa v komplexnom systéme životosprávy. Prístupov k stravovaniu je mnoho, čo si budeme hovoriť. Keto, paleo, vegetariánstvo a vegánstvo… Menovať by sme mohli aj na niekoľko odstavcov.

Pre nás je najdôležitejšia čistota potravín, ich funkčnosť a silný dotyk prírody. Každý má iné potreby a ciele, ktoré si chce v živote naplniť, a to plne rešpektujeme. Aj napriek tejto rôznorodosti a individualite veríme, že existujú základné princípy, na ktorých môžeme stavať a žiť svoj život v plnej sile. Fyzickej a takisto mentálnej. Asi dobre viete, že to je všetko do veľkej miery prepojené.

Veríme, že každá mama chce pre svoje dieťa to najlepšie

Zároveň veríme, že každá mama by mala robiť všetko preto, aby dávala to najlepšie aj sebe. V tejto rubrike vám budeme prinášať rozhovory s inšpiratívnymi mamami a články o najnovších informáciach zo základných princípov životosprávy.

Na začiatok odporúčame tieto 2 rozhovory. 😊

Prvý rozhovor s Luciou Plichtovou, spolumajiteľkou Powerlogy, o ženskej sile a rolách ženy

Čo jedia mamy zdravých deti? Rozhovor s Alexandrou Patay

Zdroj obrázkov: Unsplash

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.