Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Nové

Powerlogy event: Umenie byť zdravý

Videozáznam z prednášky a diskusie 22. 9. 2022.

Záujem o holistický prístup funkčnej medicíny 21. storočia rastie. Preto prinášame odvážne myšlienky MuDr. Jána Vojáčka aj na Slovensko. Vidíme význam v synergii klasickej a funkčnej medicíny pre budúcnosť nášho zdravia. Funkčná medicína a výživa môže byť cestou práve k prevencii a poznania príčin vzniku zdravotných komplikácií, namiesto potláčania symptómov. Pozrite si videozáznam z prednášky a inšpirujte sa praktickými radami z klinickej praxe a života.
19,90  s DPH

Powerlogy event: Umenie byť zdravý 19,90 
Powerlogy event: Umenie byť zdravý 19,90  s DPH

Cieľ podujatia 💬

Pri príležitosti 1. výročia založenia klubu Umenie byť zdravý a rastúceho záujmu o holistický prístup funkčnej medicíny 21. storočia prinášame odvážne myšlienky a prístup Jána Vojáčka aj na Slovensko.

Prístup, ktorý popísal v svojich dvoch bestselleroch Umenie byť zdravý a Rozhodni sa byť zdravý, nám rezonuje. Vidíme význam v synergii klasickej a funkčnej medicíny pre budúcnosť nášho zdravia. Je dôležité, aby sme v spoločnosti lepšie chápali ich aplikácie a úlohy v liečení chronických a akútnych zdravotných problémov.

Na čo sa sústredíme v 5 hlavných bodoch?

  • Ako sa vedome spoznať a porozumieť vlastnému bytiu či telu zdravou a funkčnou formou.
  • Ako nájsť tú správnu cestu za zdravým životom bez obety zdravia či kompromisov vlastného charakteru a duše.
  • Ako byť v harmónii s vlastným telom po fyzickej i psychickej stránke.
  • Ako vstupovať denne do svojho potenciálu obnovy, regenerácie a liečenia.
  • Ako vnímať funkčnú medicínu z hlbšieho, holistického hľadiska.

Hostiteľmi diskusie boli Mgr. Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy, a Maroš Vago, zakladateľ a výkonný riaditeľ CBDium. V diskusii bol priestor pre priame otázky z publika, ktoré otvorili aktuálne témy zdravia, ktoré sú v súčasnej spoločnosti výzvou.

Dušan Plichta

Zakladateľ inovatívneho konceptu zdravých a funkčných potravín Powerlogy. Manžel, otec 2 detí. 36-ročný biohacker, kuchár a srdcom dobrodruh. Autor mnohých podcastov, článkov a motivačných prednášok z oblasti zdravej a športovej výživy aj zdravého varenia.

Po vyše 10 rokoch skúseností z vývoja a produkcie zdravých potravín a prírodných doplnkov výživy, verí, že nový prístup k vedomejšiemu vnímaniu nášho tela a výberu jedla je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

MuDr. Ján Vojáček

Je vyštudovaný lekár, ktorý vo svojej praxi pomocou funkčnej medicíny pomáha prinavrátiť svojim klientom ich fyzické i psychické zdravie. Verí, že v ľudských životoch sa nedeje nič náhodne a všetko so všetkým súvisí. Aj preto sa sústreďuje nielen na fyzické prejavy ochorení, ale zohľadňuje aj genetické predpoklady, biochemické podmienky či náš životný štýl.

Zakladám si na dôvernom vzťahu, ku každému z klientov pristupujem individuálne. Zaujíma ma, čo klienta trápi a čo chce vyriešiť. Považujem za dôležité príjemné prostredie, vďaka ktorému sa klient necíti len ako „pacient“. Ale ako človek, ktorý chce pochopiť sám seba a nájsť správnu zdravú cestu.

Maroš Vago

Maroš Vago je CEO spoločnosti CBDium, ktorá svoju činnosť začala v roku 2012. V súčasnom pretlaku informácií sa snažia o rozšírenie overených informácií o užívaní CBD, ktorého účinky ľudstvo využíva už viac než 5000 rokov. Jeho víziou v projekte CBDium je priniesť nový pohľad na liečebné procesy v organizme z hľadiska psychosomatiky, synergickej podpory vnútorných systémov a bunkovej komunikácie.

Profesionálne skúsenosti a príbehy ich dlhoročných zákazníkov ho každý deň utvrdzujú v tom, že telo má mimoriadnu samoliečebnú schopnosť a veľmi podceňovanú inteligenciu.

Maroš Vago je ale aj vyštudovaným psychológom. Počas štúdia psychológie na Univerzite Komenského vycestoval za výskumom šamanskej kultúry v Peru a v Austrálii. Tu sa prvýkrát stretol s nenávykovým konopným extraktom CBD a kanabinoidnou liečbou, ktorú miestni šamani používajú ako prvý krok k ďalšej liečbe – nástroj na prebudenie endokanabinoidného systému ľudského tela.

-30 % na ďalší kurz Jána Vojáčka

Máme pre Vás aj 30 % zľavu na kurz Jána Vojáčka Rozhodni sa byť zdravý. Stačí, ked sa prekliknete na stránku Rozhodni sa byť zdravý a v košíku zadáte zľavový kód POWERLOGY30.

Powerlogy Natural Collagen 300 g

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadne aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Vďaka lahodnej krémovosti sa dá použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy. A na koniec - jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu. Ochutnajte náš kolagén v recepte na malinovú výživnú bombu. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.