PUORI Vitamín D3

Puori Vitamín D3 je vitamín najlepšie rozpustný v dobrých tukoch prítomný iba v niektorých potravinách. Hlavnou úlohou vitamínu D3 je podpora absorpcie vápnika a fosforu, ktorá je rozhodujúca pre rast a udržiavanie kostí. Vitamín D3 tiež hrá dôležitú úlohu vo funkcii svalov a imunitného systému.

Balenie obsahuje 120 tabliet.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

15,90  s DPH

Unikátne vlastnosti, ktoré sa nám podarilo dosiahnuť hladom po zlepšovaní:

  • najväčšia koncentrácia vitamínu D3 na jednu kapsulu na slovenskom trhu
  • obsahuje organický, za studena lisovaný kokosový olej
  • posilňuje imunitný systém
  • znižuje riziko depresie
  • znižuje riziko osteoporózy
  • vhodné pre deti

Vitamín D prispieva k správnemu využitiu kalcia a fosforu a posilňuje imunitný systém. Taktiež má účinok na hustotu a silu kostí a správnu svalovú funkciu. Pre využitie najväčšieho poteciálu a lepšiu rozpustnosť  Vitamínu D3 kapsula už obsahuje za studena lisovaný kokosový olej.

Slnko alebo suplement?

Áno, hlavným zdrojom vitamínu D3 je slnko. Avšak, naša geografická poloha nám to nie vždy umožňuje a najmä v zimných mesiacoch od Septembra do Marca. Takže suplentovanie vitamínu D3 je pre nás skoro nutnosťou, hlavne pri našom modernom spôsobe života, kde väčšinu nášho dňa trávime vo vnútri.

Zdravé tuky

Vaše telo potrebuje zdravé tuky pre lepšie vstrebávanie vitamínu D3.  Kapsula Puori D3 obsahuje extra panenský kokosový olej, pre zaistenie maximálneho benefitu.

Tmavé kapsule

Vitamín D je citlivý na svetlo. Práve preto sa pri týchto vitamínoch využívajú tmavé kapsule a fľaše, aby sa zabránilo znehodnoteniu vitamínu D3 na priamom svetle.

Máte D-ficit?

Náš imunitný systém, svaly a kosti potrebujú vitamín D na ich normálne fungovanie. Deficit vitamínu D je dnes veľmi bežný, pretože veľa ľudí sa dostatočne nevystavuje slnečnému žiareniu alebo nekonzumuje dostatok potravín obsahujúcich vitamín D. Puori D3 je vyrobený tak, aby nahradil vašu potrebnú dennú dávku vitamínu D. Takisto pomáha vášmu telu vstrebať kalcium a zachovať si zdravé kosti.

Z kvalitných zdrojov

Puori D3 pochádza z purifikovaného ovčieho lanolínu a je to forma vitamínu D3, ktorú slnko stimuluje v našom tele. Mäkké gély už obsahujú aj organický, panenský kokosový olej, ktorý zabezpečuje rozpustnosť vitamínu D.

 

 

 

 

 

Vitamín D v Puori D3 pochádza z purifikovaného ovčieho lanolínu a je to forma vitamínu D3, ktorú slnko stimuluje v našom tele. Mäkké gély už obsahujú aj organický, panenský kokosový olej, ktorý zabezpečuje rozpustnosť.

Zloženie: organický za studena lisovaný kokosový olej, hovädzia želatína, zvlhčovadlo(glycerín), farbivo(čistý karamel), 2500 IU vitamín D3 (cholecalciferol)

Inštrukcie na použitie: 

Dospelí a deti nad 11 rokov – 1 kapsula denne.

Najlepšie konzumovať s jedlom.

Neprekračujte odporúčenú dennú dávku.

 

Výživové hodnoty na jednu dávku (1 kapsula):

Vitamín D3                     62, 5 μg

Puori vyrába prírodné doplnky pre zdravú budúcnosť. Kvalitné doplnky by mali byť jednoduché. To znamená, žiadne umelé arómy ani cukry – len skutočné prírodné zložky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PUORI Vitamín D3”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *